Bestuur en coördinatoren

Bestuur

Voorzitter
F.G. ( Gert) Abma
06- 515 90 901
gert@voedselbankcapelle.nl

IMG-20211013-WA0000

Secretaris
P. (Peter) Meulendijk
06-547 51 462
peter@voedselbankcapelle.nl

Penningmeester
W.H. ( Willem) Groenendijk
06- 221 43 209
willem@voedselbankcapelle.nl

damsteeg

Algemeen lid                    (Integriteit)
J.W.A.J. ( Aart Jan) Damsteeg
06- 463 58 618
aartjan@voedselbankcapelle.nl

Kassem Foto Website

Algemeen lid
(Vrijwilligers, voedselveiligheid en voedselwerving)
K. (Kassem) Taha
06- 118 69 929
Kassem@voedselbankcapelle.nl

Coördinatoren

Distributiecentrum:
Eelke Wiersma
010-7410001
eelkewiersma@live.nl

Logistiek:
Stoffel Molenaar
06-224 04 655
cmolenaar@cmolenaar.nl

Administratie en Voorlichting:
Marleen den Haan
06-24795466
aanvraag@voedselbankcapelle.nl
voorlichting@voedselbankcapelle.nl